ROK 2021

Datum: 5. 4. 2021 | Počet fotografií: 32

   Aby naše děti nepřišli o nadílku, připravili jsme pro ně hledání vajíček po vsi. Maminky namalovaly 80 vajec a ty se poschovávali po vsi. Pravda, mládež vyhledávání pojala po svém, ale věřím, že jak jim tak malým dětem se akcička líbila.

Datum: 1. 4. 2021 | Počet fotografií: 13

   A nedáme si pokoj. Velikonoce se k tomu vysloveně nabízejí. Takže se všichni vrhli do práce a začali péct, malovat, plést a vyrábět cokoli..... Děkujeme všem.

Datum: 4. 4. 2021 | Počet fotografií: 0

Novou tradicí v naší vesničce se stalo vrkání a následné vodění Jidáše. Loni se nemohlo uskutečnit, ale letos si ho již chlapci nenechali ujít.  Vrkáči byli 3 a k Jidáši jednoho přibrali. Jsme rádi, že tato tradice neupadá v zapomění.

Datum: 21. 3. 2021 | Počet fotografií: 3

Tuto sobotu a neděli došlo k očipování téměř všech popelnic v naší obci.   Tohoto úkolu se zhostil Michal Ondráček.

Čipy budou sloužit k lepší orientaci, jak nakládáme s odpady. Náš stát prosazuje třídění odpadu a v co největší míře to požaduje i po občanech.

 

Datum: 20. 2. 2021 | Počet fotografií: 9

         A máme tu další výzvu z dílny SPOZu ( Sbor pro občanské záležitosti) a hasičů. Vytvoř valentýnské srdce. Opět se představivosti meze nekladou. A my jsme se nenechali zahanbit.

Datum: 15. 1. 2021 | Počet fotografií: 1

Další zimní výzva je tu. My z toho sněhu nevyjdeme....

                  Více zde:

Datum: 9. 1. 2021 | Počet fotografií: 27

I dospělí si umí hrát..... a k nim se přidaly i hasičské děti. 
S prvními vločkami se nejenom ucpaly sjezdovky, silnice v Bedřichově a zkolabovala pražská doprava. S prvnímu vločkami se také vylíhl nápad na tuhle báječnou sněhulákovou výzvu. Máme velkou radost z množství sněhuláků - fešáků (s odpuštěním ponechám mužský rod, neb na sněhulačku mě nenapadá vhodný rým, snad tím proti sobě nepopudím feministické hnutí). Potěšme oko rozmanitostí, talentem, nadáním stavitelů.  

A protože to z OU ještě nezaznělo (a jistě ještě není pozdě!!!):

při příležitosti prezentace naší pospolitosti, kterou by nám leckerá jiná obec mohla závidět, Vám chceme popřát šťastný, klidný, úspěšný rok 2021 - rok, který snad bude méně šílený, než tento. Buďte takoví, jací jste - skvělá lozická banda, která si i obyčený sníh dokáže užít neobyčejným způsobem. Děkujeme, že jste takoví :).