SDH 2023

Datum: 18. 3. 2023 | Počet fotografií: 1

Opravdu vydařená akcička. Více zde:

Datum: 7. 3. 2023 | Počet fotografií: 1

Dnes jsme si přivezli novou mašinu. PS12 s výkonem 1,9. Krásná, zelená. Už teď se těšíme na sezónu.

Datum: 18. 2. 2023 | Počet fotografií: 0

17.2.-18.2.2023

Martin Votroubek, Aleš Mlejnek a Marek Vesecký nejprve plnili celý leden a část února on-lin testy s prezentacemi na velitele jednotek. A následně pátek a sobotu strávili v sídle HZS Chrudim, kde se zúčastnili přednášek na zdokonalení nabitých vědomostí. Na závěr si prohlédli hasičskou zbrojnici.

Datum: 12. 2. 2023 | Počet fotografií: 22

I třetí bruslení bylo uchvacující. Schází se nás čím dál tím víc. Za Lozice 39 lidiček. Znova jsem se rozdělili na hokejisty a krasobruslaře. Honička i hokej byli náplní celé hodinky. Všechny nás bolely nohy. Třeba to vyjde ještě jednou.

Datum: 4. 2. 2023 | Počet fotografií: 2

Vojta Svoboda byl poslední z našich zástupců, který se pokusil oslnit rozhodčí ve Skutči při plnění Odznaku odbornosti CVIČITEL.  Přijeli jsme o 40 minut dříve a vyplatilo se. Trefili jsme se do chvilky, kdy se čekalo na další tým, a tak nás hned vzali. Vojta si ani nestihl sundat bundu ????. Test nás trochu potrápil, ale dvě chybky poté vysvětlil. Pak si ho už vzal pan Branda a podrobil ho podrobným otázkám. Tady se Vojta nedal zastrašit a bez jakýchkoli okolků dokázal, že na něj si nikdo nepřijde. A na závěr už jen velitelské schopnosti v pořadovém cvičení. Tady jsem musela nastoupit i já, Marcela Votroubková st. Na pořadové cvičení si nemohli vybrat nikoho horšího. Pravá a levá je pro mě španělská vesnice. Ještě, že nehodnotili mě. A Vojtovi nevadilo, že se točím na druhou stranu, než velí….. Ale odznak je náš.

Datum: 28. 1. 2023 | Počet fotografií: 2

Jako každý rok jsme se rozhodli splnit Zkoušky odbornosti. Tentokrát nás obhajovali:

                    Terka Svobodová a Burák Maixner – strojník Junior

                    Hanka Charouzová – preventista

Všichni byli naučeni perfektně, i když to zkoušející museli občas lovit, ale splnili jsme. Díky všem.

Datum: 15. 1. 2023 | Počet fotografií: 19

I v letošním roce jsme pro fyzickou přípravu zvolili led ve Skutči. Tentokrát se led rozdělil pro hokejisty a krasobruslaže a evidentně to všem prospělo. Bylo to úžasná hodinky plná rychlosti a pádů.