Ukliďte Česko aneb ukliďte obec

Datum: 2. 4. 2022 | Počet fotografií: 39

Ukliďme Česko aneb ukliďme vesnici

34 STATEČNÝCH z naší vesnice se v osm v sobotu 2.4., při 2°C, vrhlo na jarní úklid naší vesnice.

Ženy uspořádaly „gruntung“  hospody od půdy, přes sál po přízemí, kavárnu, nové sociální zařízení, kuchyň a výčep. Okna a veškeré plochy jim neodolaly a plně se poddali jejich jemným rukám.

Mužská část shrábla a poklidila veškerá obecní prostranství. Hrábě, lopaty, košťata a vozíky se nezastavily. Vše odváželi traktůrkem a autem s vozíkem. Kontejner na biologický odpad nebyl nikdy tak našlapán naším úklidovým komandem.

V deset malá svačinka - buchta od Hrušků,pizza od Sotonů, grog a čaj. Na oběd jsme měli všechno hotovo, takže jsme se konečně zahřáli u řízku v hospodě. Ještě na závěr kluci ryche postavili ragál na půdě, kam patří kulisy a kostými a rychle domů.

      Zastupitelé obce Lozice děkuji všem účastníkům dnešní brigády.Moc si vážíme vaší ochoty pomoci když je potřeba a to i ve svém volnu, že se na vás všechny můžeme spolehnout a doufáme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat, neboť je to vše vlastně pro nás jako obec. Omlouváme se za počáteční zmatky a budeme se těšit na další spolupráci teď již snad na příjemnějších akcich. Hanka
 
Všem moc děkuji za krásnou a náročnou brigádu. Občerstvení bylo taky určitě suprové,za to také  díky. Tak se můžeme těšit, zase někdy příště. DĚKUJEME SDH i určitě OBEC.???????????????? Láďa.