Memoriál 2019 v Trhové Kamenici

Datum: 5. 7. 2022 | Počet fotografií: 19

     Juniorky a Zbytky vyrazily do Trhové Kamenice na netradiční útoky. Pro muže – Lozice Zbytek – to byly vůbec první závody v kategorii muži. Kluci již nemohou běhat za děti, tak si založili své vlastní družstvo, doplněné již ostřílenými běžci. Bohužel nás o víkendu zradila mašina. Ještě že máme v družstvu běláky. SDH Bělá nám jí zapůjčila.

    Ženy se při prvním pokusu konečně našly. Jejich třetí závod a vše klaplo jak má. Od proudu po koš a na široké hadice. Časem jsme se zařadili na druhé místo. Při netradičním jsme se opravdu zasmáli. Vše připravit na plato a na startovní čáře si vylosuješ, co poběžíš. Koš Marťa – dojela ke kádi po kolenou a pak, jak zkušený basketbalista , hodila koš do kádě. Diváci viděli prázdno a poté letící koš. Savce Macek, se nenechala zaskočit, stroj Mates se neměnil, dělič Joha předvedla svůj excelentní výkon, béčka Marcela st. ,která ještě pomáhala s céčky proufařkám Hance a Katce S. Katka s razila plechovku i na dálku. Hanka chtěla zapůsobit na diváky a když přišla voda, hodila parakotoul až za čáru. Marcela musela přiskočit, vymotat ji a společnými silami dokončili útok. Toto drobné zaváhání nás posunulo na 3. místo.

Zbytky byly trošičku nervoznější. Patrik na koši, Katka S. Jim dělala náběr, stroj velký Aleš, 3 béčka Macek, dělič „malej“ Aleš, útoky Mates a Vítek.Poté, co se Patrikovi koš přicucnul ke dnu a už nešla voda, byl neplatný pokus. Nenechali se ale odradit. Ale ani druhý pokus nebyl to pravé ořechové. Koš Vítek, náběr Katka – zcela bez problémů. Patrik na děliči nestihl zapojit béčko a už ho Mates s Mackem táhli dopředu a za ním vlál malý Aleš se svými béčka i s jeho nepřipojeným. Vše zapojili a pokus dokončili. Celkově jim to stačilo na 7. místo.