Poslední "braňák" , jak ho známe - Proseč

Datum: 9. 10. 2022 | Počet fotografií: 21

Poslední závody nejenom v tomto roce, ale vůbec poslední Branný závod požární všestrannosti ve své historii si nechtěl nechat ujít nikdo. Bohužel zasáhla nemocnost. Přesto jsme vyjeli s 20-ti členným týmem dětí a 8 dorostenci.

    Děti do toho dali opravdu všechno a běželi ze všech sil. Všichni si běh užili a to je to nejdůležitější. Mladší 24 a 34 místo, starší 29 a 33.

Smíšení dorostenci nenašli azimuty, přesto druhé místo. David Bačík, Gabča Dolanská, Míša Teplá, Kopy Kopecký, Marek Novotný.

Aleš Svoboda se překonal a zvítezil. Katka Málková zvolila nedělní běh a čtvrté místo. A stejnou taktiku zvolil Matyáš Votroubek a jemu to vyneslo 3 místo.

Jako rozhodčí nás reprezentovali Máca Votroubková, Terka Komárková, Hanka Novotná, Katka Sotonová a Iva Havlíková.

Krásný sluneční den zkazilo naše rozbité auto. Přestože tam , zpět a zase tam dojelo v pořádku, zpět už se mu nechtělo a při nastartování ani neškytlo. Dámy a děti v nesnázích nenechali hasiči ze Skutče a Chroustovic, + kolemjdoucí, ani pan Novotný, který přijel se startovacími kabely a ani pan Svoboda, který přivezl náhradní baterku. Přestože jich bylo tolik, auto si nedalo říct.  Ještě, že máme hodné rodiče i tatínky a dostali nás domů. Poté Láďa a David Dolanští dotáhli autíčko domů, kde čeká na opravu.