BLUDIČKOVÁNÍ

Datum: 15. 10. 2021 | Počet fotografií: 73

      Tento týden měli děti velice nevšední zážitek. Sešli jsme se hromadně v Lozicích na sále,koukli na pohádku, vesnice "zhasla", děti sebraly odvahu a postupně vycházely hledat strašidla,kde plnily úkoly ????

      První byly na řadě mladší, které vždy doprovázela jedna bludička, poté nastoupily na řadu otrkání starší. Jako první na děti čekal Harry Potter-děti si zkusily, jaké to je, proletět se na Nimbusu 2000. Jen co opustily Harryho,tak už z dálky slyšely halekat zlou čarodějnici, která měla v chaloupce zavřeného Jeníčka s Mařenkou a úkolem dětí bylo vysvovobodit je. Na návsi po stoleté lípě lezli pavouci, které strežila pavoučice a úkol byl jasný-vylovit klíč mezi "blivajzama". U splavu měla svou kancelář čarodějka se svými spešl lektvary "velbloudí plivnutí" atd. a děti si mohli otestovat, jaké to drinky asi jsou. Potkaly také upíry kde si procvičily paměť a jen co vše splnily, už je ve skále čerti rvali do pytle. Hejkal si zahejkal a už si to štrádovaly ke hřbitovu,kde mimozemšťan zadal úkol-zapálit svíčku a šup ke kostelu,kde ze křoví vždy vyběhl smrťák, u kterého bylo za úkol,roztřídit prasečí ouška, slepičí pařátky a nějaké ty kosti z kuřete. U řeky střádal dušičky vodník a na konci čekala bílá paní, u které svou cestu děti ukončily obtiskem své ruky a byly náležitě odměněni ????

        Poté jsme se sešli opět na sále,kde si děti sdělily zážitky a mohli si zahrát různé hry. Děkujeme všem dětem, rodičům, ale hlavně organizátorům ????

David a Aleš Mlejnkovi, Láďa, Jitka a David Dolanští, Jitka Pešková, Marek a Verča Veseckovi, Pavel Hladík, Eva a Jirka Doudovi, Bára Málková s doprovodem, Zuzka a Lucka Mauerovi, Filip a David Stehlíkovi, Míša Hodulíková, Michal Ondráček, Marek a Roman Dostálovi, Marcela, Máca, Martin a Matyáš Votroubkovi, Míra Dobrkovský, Hanka Novotná, Hanka Hrušková, Natka Kubelková, Katka Málková, Tereza Komárková