Hasiči Lozice děti: Galavečer-Slavnostní vyhlášení Chrudimské ligy Skuteč

Datum: 30. 10. 2021 | Počet fotografií: 10

       Celý rok děti závodily v šedesátkách - závod jednotlivců. Sbírali body a nyní byli odmeněni. Hned ve 3 kategoriích jsme měli své zástupce - odměněno bylo 6 dětí.

      Do Skutče na galavečer jsme museli odjet s dostatečným předstihem. Všichni jsme museli mít bezinfekčnost, kdo neměl , musel podstoupit testování v hasičárně. Dostali jsme pásky na ruce, jako když chodíme na zábavy, a s rouškami jsme byli vpuštěni do sálu. Přísné podmínky dovolili vzít jen tolik fanoušků, kolik bylo vyhlášených dětí.

      Z mladších dívek se na podium postavila Terka Svobodová - 18. místo. U mladších chlapců Kopy Kopecký - pátý, Bzuk Havlíček - čtvrtý, Mára Novotný druhý. Ve starších chlapcích David Bačík patnáctý a Vítek Hrnčál desátý. Po vyhlášení  a párku v rohlíku jsme ještě zkoukli film DUŠE.

     Jsme na ně opravdu pyšní a děkujeme všem našim dětem , za to že běhají a baví je to. Aniž bychom to tušili, byla to poslední akce. Sice není lockdown, ale v Lozicích máme covid, a nechceme děti ohrozit v uzavřené místnosti. Takže pro jistotu jsme hasiče zrušili.