Hasiči Lozice děti: Zaječický dvojboj

Datum: 2. 10. 2021 | Počet fotografií: 32

      Vyjeli jsme ,pro nás, do neznámých vod. Dostali jsme pozvání od zaječických hasičů a nemohli jsme odolat. Současně se běhali šedesátky a útoky. Z každého družstva mohlo nastoupit max 5 závodníků, což my jsme ani neměli....

    Mladší se v útocích stále hledají. Ne a ne překročit hranici 22 s. Že by dnes????

Lozice ml. A - V útocích Supr, Eli s Ondrou, rozdělovač Burák s Terkou, béčka Niky a koš Anička.  Jeli opravdu namotivovaní. Přesto už na startu hráli emoce svou roli. Vše jsme uklidnili a spoje nám krásně cvakli. Ale.....Supr se rozhodl sledovat terč sousedů místo svého. A to bohužel nekonečných sekund. Teprve Marcela, která běžela až od stroje mu vysvětlila, co a jak. V druhém pokusu se staloto, co vždycky....Niky se netrefila. Tentokrát se vrátil ale Burák. Celkově 6. místo. No, máme co přes zimu trénovat.

Lozice ml. B - Pět bojovníků...Koš Ani, béčka Tery, rozdělovač Mára a útoky Bzuk s Burákem. Opět vše krásně, jen Burák nedoběhl. Druhý pokus se Terka s Burákem prohodili, ale pro změnu zazlobil košíček. Když se nedaří, tak se nedaří... Celkem 5. místo.

Lozice st - koš Viky, náběr David, béčka se savcem Týna, stroj Aleš, rozdělovač Mára a útoky Kopy a Míša. I tady jsme už dlouho čekali na pěkný čas. Po vyhoření mladších si ale nedělali žádné iluze. Ale. Není možná...Vše tak, jak má být. Téměř ukázkově. A čas prvního pokusu 19:56s. Nadšení nebere konce. Druhý pokus, kdy o nic nejde, a všichni do toho jdou po hlavě. Čas 19:22s a všichni minimálně o hlavu vyrostli. Celkově 2 místo.  Poslední závody a náš nejlepší čas.....

ŠEDESÁTKY: Tady jsme nenechali nic náhodě. Každý měl jen jeden pokus a smůlu si vybral bohužel BZUK. Spadl kde mohl, zamotal se do čeho mohl - 39:23s.  Kopy svůj standartní čas 17:50 a celkově 2 místo. Mára  přelítl časem 14:91s celou trať a 1 místo.

Viky 18:162-há a Míša 18:10 a 1.místo. David 18:62 a 2-hý. Aleš 16:32 a 1 místo. Tery 2-ha a Anička 1 místo.    

SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZÓNY. DÍKY VŠEM.