Hasiči Lozice děti: Krouna - požární útoky

Datum: 26. 6. 2022 | Počet fotografií: 19

Poslední závody před prázdninami. Všichni už jsme unavení a natěšení na volno.

Do Krouné se nám podařilo sestavit opět 3 tými. Mladší, střední (Lozice A), a starší (Lozice B).

      Už jsme konečně chtěli prolomit smůlu, kdy na trénincích dáváme dobré časy a na závodech se vždy něco pokazí.Ale ani nyní nám nebylo dáno.

     Mladší: všichni naladěni, vše vysvětleno, řádně odstartováno. Burák poprvé v roli košaře nezaváhal, Anička ,béčkařka, zkušená vše ok, na děliči Ondra s Terkou nepotřebují slov, útok Supr a Niky se Zachym. I tady nic nenasvědčovalo nějakým potížím..... Nicméně zklamala gumička a rozpojili se céčka – 54:38s. Gumičku jsme ve spolupráci se Skutčí vyměnili a čekali na druhý pokus. Bohužel ...... jsme dostatečně neukázali Suprovi jeho terč a tak se objevil u Niky a my zapisovali NP. Celkově tedy 21. místo.

Starší A. Čerstvě Anička na koši, a hned se jí smekla noha a místo nasazení koše se ocitla na zemi. 4as 27,62s. Druhý pokus, David na náběru, Týna na béčkách, Aleš na stroji, Vojta na děliči a Radim se Zdeničkou na útocích,Týna se s Davidem přetahovali o savec. Přesto čas 22.96s je jejich standartem a brali 14. místo.

Starší B: Tady jsme v pátek natrénovali nový postup strojníka a tak jsme se těšili, jak ho vyzkoušíme. Koš Viky, Náběr Vítek, béčka Míša, stroj Kopy, dělič Aleš, útok Bzuk a Jeník. S Jeníkem to trochu cuklo a s časem 22.92 jsme spokojeni rozhodně nebyli. Druhý pokus byl z našeho pohledu úchvatný. Všechno cvaklo a schození terčů v 18:60 v nás vyvolalo obrovské nadšení. Bohužel se ale nezasekla časomíra. Opakovaný pokus 21.97 nás zařadil na 13. místo. Přesto nám osmnáctku nikdo už nevezme.