Hasiči Lozice: Jenišovice PÚ

Datum: 23. 4. 2022 | Počet fotografií: 9

Konečně po delší době a nekonečném čekání vyrazili naši Junioři a Juniorky na první závody v tomto roce. Neměli to daleko. MEMORIÁL BOHUSLAVA MYŠKY A 1. KOLO HASIČSKÉ PERNŠTEJN LIGY v Jenišovicích.

U obou týmů došlo k lehkým změnám a tak se chtěli předvést. První přišli na řadu muži ve složení: koš Aleš Mlejnek, savce Martin Votroubek, stroj Marek Vesecký, B- Honza Hladík, dělič Míša Žák a útoky Davidové Stehlík a Mlejnek. Tréninky naznačovaly, že to nebude tak jednoduché, ale.... všem všechno klaplo, až na mašinu. Drobet se přidalo a uvolnila se svíčka. Trochu to zakuckalo a voda nikde. Škoda, levý útok 18 s, pravý 34 a celkem 16 místo.

Ženy ve složení: koš Hanka Novotná, savce Katka Sotonová, stroj Iveta Pitrová, B a dělič půjčený, útoky Nela Smejkalová a Katka Málková. Pro Katku to byli vůbec první závody a tak se chtěla úvést. Nemohla začít "lépěji". Jak gazela doběhla k čáře a zrada. Kačce nevyšel spoj a Nelča nedoběhla. Takže když vystříkla voda s ní to hodilo a srazila všechno možné, jen ne terč. Takže NP.  No neva, snad si smůlu už vybrali.