Požární útoky v Bělé (muži, ženy , děti)

Datum: 27. 8. 2022 | Počet fotografií: 40

 Rok s rokem a opět závěr prázdnin v Bělé. Dopoledne patří tradičně dětem. My jsme nasadili hned 3 týmy. 2x starší a 1x mladší žáky. U mladších nás v obou pokusech zazlobil koš a tak celkově 10 místo. Útoky Fanda Dolanský s Elou Málkovou, dělič Tery Svobodová a Ondra Havlíček, béčka Niky Ondráčková, béčko do mašiny Supr Zástěra a koš Burák Maixner. Čas 26:27s.

Starší A se složila z odcházejících kluků a středních dětí. Koč Patrik Kubelka, Náběr Vítek Hrnčál, stroj Aleš Svoboda, béčka Týna Minaříková, dělič Mára Novotný a útoky Viky Komárková a Vlnka Novotný. Excelovali časem 17:38 s a všechny nás překvapili. Stačilo na 10 místo.

Starší B ve složení koš Viky Komárková, náběr Ani Svobodova, stroj Kopy Kopecký, béčka Míša Teplá, dělič Vojta Svoboda a útoky Gabča Dolanská a Bzuk Havlík. I oni si zaběhli letos svůj nejlepší čas 17:88 a stačilo to na 11. místo.

Muži: koš Aleš Mlejnek, náběr Martin Votroubek, atroj Marek Vesecký, béčka Honza Hladík, dělič Michal Žák, útoky Petr Stolín a David Stehlík, na druhý pokus Matyáš Votroubek. Pokusy byly skvěle rozběhnuté, ale myší a krtci byli proti. Svými dírami podrazili nohy útočníků. Ale i čas 20:48 stačil na stříbrné místo.

Po druhé se představilo i naše druhé, začínající , družstvo Zbytky. koš Patrik Kubelka, náběr pujčený Martin Votroubek, stroj Aleš Svoboda, béčka pujčený Honza hladík, dělič Alda Svoboda, útoky Matyáš Votroubek a Vítek Hrnčál. I tady nás trochu pozlobil košíček, ale pro začátek....Čas 22:65. 4 místo je super.

Ženy si usělaly exibici. Jako jediné družstvo si hodili trénink.. Koš Hanka Novotná, nábět Katka Sotonová, stroj Kačí Málková, béčka Marcela Votroubková st., dělič Joha Hrubá, útoky Marcela Votroubková ml a Terka Komárková.  První pokus a rybička Marcely, druhý pokus a mouchy Terky a třetí pokus a Joha s děličem. S časem 24:25 jsme opravdu nebyly spokojené, ale putovní pohár je doma. Za muže vyhráli Jenišovice. 

Na závěr jsme si ještě zkusili soutěž o nejrychlejší náběr. V mužích vyhrál Martin Votroubek a Aleš Mlejnek časek 8:48s, a v Ženách Hanka Novotná a Máca Votroubková 9:52s.