Ženy a požární útok v Heřmanově městci

Datum: 17. 9. 2022 | Počet fotografií: 16

No přece nebudeme mít volný víkend. Když nejsme s dětmi, jedeme sami.

Na poslední chvíli jsme se rozhodli, že si zajedeme do Heřmaňáku. Netušili jsme , co čekat, ale proč to nezkusit. 

Koš Hanka Novotná, náběr Katka Sotonová, stroj Marťa Doudová, béčka Marcela Votroubková st., dělič Marcela Votroubková ml., útoky Nela Smejkalová a Terka Komárková. Podpora Matyáš Votroubek.

Z auta jsme vystoupili do nesmírné zimy. Byly jsme jediné, které měli krátké rukávy....Dresy.... Nástup ukázal, že bojujeme se 4 ženami, poté 12 mužů a 14 dětských týmů...  Vše mělo rychlý spád a než jsme se připravili, už jsme byly na řadě. Svlékly jsme všechny vrstvy a předvedly svůj nejlepší výkon 23.57. Hned jsme byly první. Druhým pokusem jsme to jen potvrdili. Pak už nezbývalo, než ukázet, že umíme slavit.  Vyhraným šampaňským jsme naplnili pohár a při tanci před pódiem celý vypili. 

Ale tomu nebyl konec. Cestou zpátky jsme se rozhodli, že se podíváme na houby. Vybaveni dalšími dvěma vyhranými flaškami, igelitovýmy pytlíky a jedním nožem, jsme vyrazili do lesa u Štěpánova. Musím říct, že nám to šlo velice dobře. Dodržováním pitného režimu a společnou diskuzí nad jedlostí, či nejedlostí nalezených hub jsme si užili další hodinku. A už nám nebyla zima. Opravdu příjemně strávený den.