Kino Pardubice a 30 z nás

Datum: 9. 12. 2023 | Počet fotografií: 29

Již v létě jsme si s dětmi naplánovaly výlet do kina. A v prosinci to konečně vyšlo.

Všichni, kromě Macka a Damči, jsme vyjeli ve dvě z Chrasti. Autobus byl náš. Jelo nás 28.  Protože je jasné, že šestiletí a třináctiletí nenajdou společný film, rozdělili jsme se.

První skupina se oddělila hned na nádraží. Aleš vzal Aničku a Hanku MHD do Afi na film Trollové 3. My ostatní jsme procházkou dorazili do Afi, kde jsme se opět rozdělili. Starší měli rozchod, aby mohli ještě pomoci Ježíškovi s výběrem dárků a mladší pokračovali s Marcelou na film Přání. Po filmu se sešli s Alešovou skupinkou a společně ještě vykoupili "mekáč". Společně pak odjížděli v 18:20 autobusem. 

Starší se mezitím sešli v 18:00 u vánočního stromu a v doprovodu Macka a Katky vyrazili do Grandu na film 5 nocí s Fredym. Vybaveni popcornem a colou hlasitě okupovali sál, až je i ostatní diváci napomínali. Ale film se jim všem líbil. Po kině na ně již čekala Marcela, aby udělali pár foteček na náměstí a nasáli vánoční atmosféru na trhách. Cestou zpět se k nám přidala  Macek s Damčou, kteří byli na HungerGame. Všichni jsme pak za válečné vřavy mezi sněhovými koulemi dorazili opět do "Mekáče". Po naplnění žaludků jsme se přesunuli na nádraží a odjeli domů.