Memoriál 2019 v Trhové Kamenici - netradiční útoky

Datum: 5. 7. 2023 | Počet fotografií: 22

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Právě dnes je den zízraků.

Stejně jako loni jsme přijali pozvání na memoriál do Trhové Kamenice. Ženy ve složení: koš Katka Sotonová, náběr Hanka Novotná, stroj Marťa Doudová, béčka Marcela Votroubková st., dělič Joha Hrubá a útoky Máce Votroubková ml., a Kačka Málková.

Zbytky - koš Marťa Doudová, náběr Patrik Kubelka, stroj Marek Vesecký, béčka Máca Votroubková ml., dělič Aleš Svoboda a útoky Matyáš Votroubek a Vítek Hrnčál.

Holky se prvním časem 25,44 dostali na druhou příčku, ale pak přišel netradiční útok, kdy si každý vylosoval pozici v útoky až na startovní čáře.  Joha běžela útok s Mackem, Marcela dělič, Kačka béčka, koš Hanka a náběr Katka. Joze to nevyšlo úplně dle představ a dotáhla k čáře až za pomoci Kačky a Marcely. 49,86. I tak 4. místo bylo úžasné.

Kluci zatím na 3B měli pouze neplatné pokusy. Takže úkol zněl jasně. Za každou cenu platný. Vše klaplo a když si Patrik zkušeně počkal s náběrem, bylo vyhráno. 24,66 s a druhý nejlepší čas. Rozlosování nemohlo vyjít lépe. Každý zůstal na své pozici. Takže druhý pokus jen potvrdil vzrůstající výkonnost a časem 23,48 si kluci zajistili 1. místo a putovní pohár k tomu. Všichni jsme se s ním vyfotili a nechali ho pořadatelům, aby jsme ho nemuseli hlídat.