Memoriál Jana Stoklasy - Bělá

Datum: 26. 8. 2023 | Počet fotografií: 7

I dospělí se nenechali zahanbit a v Bělé chtěli ukázat všechno, co natrénovali. U sousedů se nám vždy líbí. Ženy byly skvěle namotivovány a v základním složení, doplněni Míšou Teplou, se postavili na start. Na koši Katka Sotonová, náběr Hanka Novotná, stroj Marťa Doudová, béčka Iveta PItrová, dělič Joha Hrubá, útoky Míša a Kačka Málková. Všechno klaplo, vypadalo to na krásný čas, ale jak na" potvoru" se rozpadly savce. Takže NP. Ještě, že pořadatelé dovolili holkám druhý pokus. Tak už se nenechali zahanbit a ukázali svůj um. ZLATO.

Muži B - Zbytky - I oni se chtěli předvést, i oni doplněni DAvidem Bačíkem na béčkách. HAnka na koši, Patrik Kubelka na náběru, Aleš Svoboda na stroji, Vojta Svoboda na děliči, Kačka Málková a Vítek Hrnčál na útocích.Nové složení - nové posty. A nemohli si přát lepší začátek. Třetí místo.

Muži A. Loni jim vítezství uniklo, ale letos nedali Jenišovicím žádnou šanci. Koš Aleš Mlejnek, náběr Martin Votroubek, stroj Marek Vesecký, béčka Honza Hladík, dělič Michal Žák, útoky David Mlejnek a Jáchym. ZLATO.