Okresní kolo Otradov

Datum: 10. 6. 2023 | Počet fotografií: 26

Muži A a 7 dorostenců jednotlivců se připravovali na reprezentaci na Okresním kole v Otradově. Dorostenců bylo tak málo, že je nakonec zrušili a rovnou postoupili na Krajské kolo do Pardubic.

Za muže do štafety 4x100m nastoupil na domeček Matyáš Votroubek. Překonání mu nevyšlo jako na tréninku, ale vše dohnal během a již předával Michalovi Žákovi, který ladným skokem překonal dvoumetrovou bariéru. Vítek Hrnčál s přebranou štafetou uchopil hadice, vyběhl na 1,2m vysokou kladinu a...... vypadla mu proudnice. Nenechal se rozhodit, vše provedl tak, jak se má a už předával Honzovi Hladíkovi, který přenesl hasící přístroj a „umřel“ v cíli. Platný pokus a páté místo byl skvělý začátek.

Do závodu „100 m překážek“ nastoupili chlapci plni odhodlání. Matyáš Votroubek předvedl heroický výkon a časem 20:92 obsadil 12 místo. Vítek Hrnčál, kterému v prvním pokusu opět vypadla proudnice, se ve druhém zlepšil na 21:90 a 15. místo. A Michal Žák časem 22:18 obsadil 18 místo. Celkově (sečtením časů) jsme si udrželi pátou příčku.

Na požární útok jsme si věřili. Na koši Aleš Mlejnek, náběr Martin Votroubek, stroj Marek Vesecký, béčka Honza Hladík, dělič Michal Žák a útoky Matyáš Votroubek a Vítek Hrnčál. Ale nebylo nám dáno. První pokus a Víťa ztratil proudnici – 44:77. A na druhém pokusu nám opět vylétlo béčko z děliče-NP.

Nicméně 5. místo na okresním kole je naprostý úspěch. Gratulace.

Marcela Votroubková ml. Podpořila svým během družstvo ze Štěpánova, které obsadilo 4. místo.

Jako vedoucí, trenéři a fanoušci byly Marcela Votroubková st. a David Stehlík.