Vysvobození kapitána Rumpumpela

Datum: 22. 10. 2023 | Počet fotografií: 41

Bludičky, aneb vysvobození kapitána Rumpumpela.

Již třetí ročník oblíbených Bludiček, které vznikl v období Covidu, abychom dětem nahradili nemožnost hromadného scházení, proběhl v Lozicích. Téma této sezóny předurčil nový herní prvek - loď. Takže "PIRÁTI". Chtěli jsme ještě soutěže, které u nás nebyli a tak přišel na řadu bratr google. Co jsme nemohli vyrobit sami, pomohl truhlář. Všechny malby zajistila jedna dobrá duše. Masky jsme dokázali sehnat v hrabáku a trocha zručných rukou pomohla. Překvapeni naší šikovností jsme byli i my sami. 

      Trasa vedla kolem Lozic, po svíčkách. Nejdříve se děti sešli na dvoře hospody, kde jim příběhem a písní byl nastíněn děj věčera. Pak museli obehrát piráta v kostkách a mohli vyrazit. Čekající si krátili čas skákáním gumy, panáka, forbalem, židličkovanou a malbou sádrových staršidýlek. Na trati sbírali zlaťáky, které po urputném boji meči s hlídači truhly předali Rumpumpelovi. Za odměnu dostali balíček a unaveni z boje, se šli posílit buřty a čajem. Všichni byli nadšeni a nikomu se nechtělo domů. Díky všem.

Piráti a jejich pomocníci: Kačka Málkova a Joha Hrubá, Jitka Dolanská, Míra Dobrkovský, Aleš a Vojta Svobodovi, Katka Sotonová a Natka, Vítek Hrnčál a Patrik Kubelka, Lukáš a Tomáš, Michal Ondráček, Mates a Macek Votroubkovi a Míša, Martin Votroubek, Honza a David Mlejnkovi, Věra Ondráčkova a Eva Doudová, Marek Vesecký, Honza Hladík, David Stehlík, Zuzka, Ondra Zeman, Láďa Dolanský a Hanka, Nela Smejkalová a Natka Kubelková, Marcela Votroubková, Miloš a Bára. Jarda Vašina, Dominik Smejkal a Pepa.   

další podrobnosti: