Chrudimská liga dětí 2024 ve Skutči

Datum: 12. 5. 2024 | Počet fotografií: 42

Unavení po předešlém dni, kdy jsme vyhráli okrsek, jsme dojeli k sousedům na odloženou soutěž v požárních útocích. Opět dvě družstva starších a jedno mladších.

První šli na řadu mladší. Koš Supr Ondra Zástěra, savce Cvrček Vojta Kuřík, béčka Burák Vojta Maixner, dělič Terka Svobodová a Milan Milenko, útoky Fanda Dolanský a Ondra Havlíček. Přestože se Fandovi podařila proudnice až na podruhé, byl čas naprosto úžasný 19:23s. A celkové 6. místo. Naprostá bomba. Díky tomu jsme postoupili i do rozstřelů, kde ale Fanda ani na potřetí, opět nedal proudnici a tak jsme prohráli. Jen mezi řečí, hned prvním pokusem jsme zničili přetlakový ventil, a naší koncovku na stroji.

Starší A - byli tak moc namotivovaní, až to nevyšlo. Miky nevydrželi nervy a nespojila proudnici. Ta jí nakonec za běhu stejně vypadla a tak vypomohl David. Ale to se prý nesmí. Neplatný pokus. Ale v druhém zabojovali a nebýt prostřiku na rozdělovači....No, čas 18:09s stačil na 13. místo. koš Ani Svobodová, savce Verča Vostřelová, stroj Kopy Vojta Kopecký, béčka David Bačík, dělič Mára Novotný, útok Miky Lišková a Míša Teplá.

Starší B si vybrali tu nejhorší smůlu. Respektivě Didi Difková. Při obou pokusech přešlápla čáru proudu a oba NP. Celkem 23 místo. No nic, snad příště se na nás usměje štěstí. Koš Tonda Vašina, béčka Andy Pešoutová, stroj Bzuk Tonda Havlík, béčka Zdeni Dostálová, dělič Marťa Vrátilová, útoky Gabča Dolanská a Didi.