Dětská chrudimská liga ve Skutči - noční závody

Datum: 1. 6. 2024 | Počet fotografií: 23

Z okresního kola požárního sportu jsme pouze přejeli do Skutče. Vše připravili pro příjezd mladších žáků a stihli jsme si na 20 minut i lehnout a nabrat síly. Samotný závod byl rozdělen na dva oddíly. Mladší od 17:00 - 21:00 a po vyhlášení následovyli starší. Ty vydrží více.

Mladší žáci- na start se postavili naši nejmenší. Vojta "Cvrček" Kuřík a Emi Richterovou na pravý proud, Matěj "čmelák" Krejčík a Domčou Havlíčkem na levý proud. Doplňovali je zkušenější kamarádi, Ondra Havlíček na děliči, Terka Svobodová na béčkách a Vojta "Burák" Maixner na koši. Na poprvé i na podruhé jim vše krásně klaplo a s výsledným časem 24:16 a 17. místem jsme byli maximálně spokojeni.

Starší žáci A - chyběl Mára se zlomenou rukou, ale jinak výkvět. První pokus krásných 15 vteřin a obrovská radost. Bohužel Téra přesah proudnice a NP. Porada a promluva do duše od trenéra a druhý pokus si již vše pohládali. 14.67 a neuvěřitelné 7. místo.

Satrší žáci B - těm se opravdu nedařilo. První pokus opět přesah proudnice a druhý 23.44. a 19 místo. Ale i oni to zlomí....

DOmů jsme odjížděli v 0:30, kdy i ty nejotrlejší už byli KO.