Hasičská Pardubická liga Jenišovice

Datum: 27. 4. 2024 | Počet fotografií: 34

Kamkoli přijedeme, jsme nejpočetnější skupinka. Nejinak tomu bylo i v Jenišovicích na Hasičské Pardubické lize.

Jako první se postavili na start naši zapůjčení závodníci. Ať už Aleš Mlejnek, Macek Votroubková, nebo Michal Žák. Poslední zmiňovaný měl bohužel, i pro nás, smůlu. Při běhu s Ostrovem ho vzal dělič přes ruku a hned tu byl zlomený ukazováček. Na první pohled byl prohnutý. Tím vznikl problém pro Áčka, kterým najednou vypadl dělič. Ale poradili si.

Jako 23. se postavili na start ženy v novém spojení. koš - Hanka Novotná, náběr Kamča, stroj Katka Málková, béčka Ivet Pitrová, dělič Macek Votroubková, útoky Viky Komárková a Míša Teplá. Pro holky to byla první liga a tak jsme neočekávali žádné výkony. A to se i potvrdilo. Míše spadl proud na platě a Kamča nespojila. Ale dokončili jsme, se štěstím. Čas 25.34 není nejlepší, ale 7 místo bereme.

Áčka měli číslo 25. bez tréninku předvedli standarní čas 17:41. Ano, bez svého děliče a s pujčeným Jáchymem. 14. místo úžasné. Koš - Aleš Mlejnek, náběr - Martin Votroubek, mašina Marek Vesecký, béčka Jan Hladík, útok David Mlejnek.

Zbytky B. Koš Hanka Novotná, náběr Patrik Kubelka, stroj Kačka Málková, béčka David Bačík, dělič Vojta Svoboda, útoky Mates Votroubek a Vítek Hrnčál.  Kluci byli namotivovaný, tréninky odpovídali krásnému času, ale Katka je prostě nechtěla zabít. Čas 20:94 a 19 místo.