Hasičská Pardubická liga Zderaz

Datum: 18. 5. 2024 | Počet fotografií: 9

Ženy a Zbytky(mužiB) si nenechali ujít ani druhé kolo HPL. Tebtokrát noční Zderaz. NAši nováčci David, Míša a Viky si mohli vybrat, zda pojedou na noční s dospělými, nebo na denní s dětmi. Vybrali si dospělé.

Ženy vyběhli ve složení: koš Hana Novotná, náběr Kamča Šillerová, stroj Marťa Doudová, béčka Míša Teplá, dělič Marcela Votroubková, útoky Viky Komárková a Katka Málková. Po okrsku, kdy nám vše klaplo, jsme si docela věřili. Předčasně. Začátek opět suprový. Koš i náběr na poprvé, holky všechny na platě spojili a vyrazili. Lehké zaškobrtnutí, kdy Máca přišlápla hadici Viky, ale ta to ustála a pelášila dál. Katka hnala taky, ale tma po odhozu hadic udělala své. Katka se sice trefila do proudnice, ale tlak udělal své a vše vylétlo. I na podruhé. No, když se daří..... Jinak by byl čas pod 20 s. Takto 59:31s. a 10 místo.

Muži B (Zbytky): I tady si chlapci věřili. Byli nejmladším týmem na závodě, kdy nejmladší David 15 a nejstarší Mates 19 let. Chlapci šli 7 míst za holkama, a tak vše bylo jak v rychlíku. Na startu se usmívali a v rychlosti ještě dopilovávali. Koš Patrik Kubelka, náběr David Bačík, stroj Aleš Svoboda, béčka Katka Málková, dělič Vojta Svoboda, útoky Mates Votroubek a Vítek Hrnčál. Klukum na platě vše klaplo a opět byli u terčů neskutečně rychle. Bohužel, David nenabral . Až na podruhé. čas 30:54 a 18 místo.

Přesto, že umístění není, je vidět neskutečný potenciál. Skvělé, jen tak dál.