LaserGame Pardubice (děti a junioři)

Datum: 16. 3. 2024 | Počet fotografií: 32

A další sportovní příprava. Bohužel je půlka dětí na „jarňákách“, ale i tak nás bylo dost. Dle rozpisu jsme se sešli všichni na nádraží v Uhersku v 10:45. Vlak už v této době měl 5 minut zpoždění. Při deseti jsme začali vymýšlet plán B, protože jsme v herně museli být ve 12:20.  Při pětadvaceti jsme ho začali realizovat. Macek s Marťou jeli do Lozic pro hasičské auto. Na Uhersku do něj naskládali děcka, další do Votroubkovic fabie a paní Havlíčková nám vzala zbytek. Takže místo vlaku vyjeli 3 auta.

Vše jsme krásně stihli, zaparkovali u aquaparku a dokonce si i pohráli na dětském hřišti. A pak už nám vysvětlovali pravidla hry. První skupina byli starší.

Tonda, Viky, Gabča, Míša, Zdeni, Verča a Miky se vrhli do arény jak velká voda. Křik musel být slyšet až v Lozicích. Ukázalo se, že nejlepší mušku má Viky.

Ondra, Fanda, Terka, Supr, Cvrček(Vojtík) a s nima Macek byla druhá skupinka, a poznání tišší. Ale o to aktivnější. Lítali z rohu do rohu, z místnosti do místnosti. Několikrát se potkali i se zdí. Tady zazářil Fanda.

Vítek, Vojta, Marťa a Macek si to rozdali jako junioři. Tam už byla vidět strategie. Vítek neponechal nic náhodě a jasně všem ukázal, že on tomu tady velí. Každého zabil nejméně 50x.

V druhém kole už se hrálo na týmy, ale na typ hry to nemělo vliv. Všichni pálili po všech, takže i po vlastních. Čekání si děti krátili na playstation, nebo na arkádovce. Zázemí opravdu vynikající.

Krátkou procházkou za nádherného počasí jsme se přesunuli do Afi, kde jsme se rozdělili dle svých přání. Někdo na jídlo, někdo do hraček a dívky do obchodů s oblečením. S mladšími jsme byli i na hřišti za Afi. Největší úspěch měli ale eskalátory. Poté jsme se přesunuli na nádráži. Jezdící schody opět neměli šanci. Zhruba 20x…. Na Uhersku už si nás, mladší, přebrali rodiče. Starší, ty se vezli autama až domů. Krásně strávená sobota.