Memoriál Trhová Kamenice

Datum: 5. 7. 2024 | Počet fotografií: 50

Po roce opět na místě činu. Loni zde muži vyhráli, a tak jsme jeli obhajovat. Složení bylo zajímavé.

Ženy: koš Hana Novotná, náběr Kamča Šillerová, stroj Marek Vesecký, béčka Iveta Pitrová, dělič Marťa Doudová, útok Macek Votroubková a Míša Uličná.

Zbytky: koš Patrik Kubelka, náběr Macek Votroubková, stroj Marek Vesecký, béčka Honza Hladík, stroj Vojta Svoboda, útoky Vítek Hrnčál a Milan Vrabec.

První nastoupili ženy. První pokus byl normální. Holky nastoupili v dobré náladě a vše jim vyšlo. Časem 21:22 s na široké hadice obsadili první místo. Náskok na druhé týmy byl luxusní, ale rozhodující je vždy druhý pokus, kde se posty losují na startovní čáře. Tam nám ale osud přál a místa si vyměnili jen Hanka s Ivet. Ostatní si vylosovali své posty. Čas 23:19 jim zajistil prvenství = 1. místo.

MUŽI = ZBYTKY byly "slepený" jak z kluků z áček, tak půjčeného Vrabčáka. Nicméně na startu v 15:25 byli připraveni táhnout za jeden provaz. A to se jim také podařilo. Čas 22:58s je řadil na průběžné třetí místo. Osud se ale rozhodl, že si s nimi trochu pohraje. Každý si vylosoval něco jiného. Koš Patrik, náběr Míša( která běžela místo Vojty, který odjel do autoškoly), stroj zůstal Marek, béčka vrabčák, dělič Máca a útok Vítek a Honza Hladík. Všem to "tak nějak" vyšlo, až na Honzu, který si nestihl sednoud na proudu a trochu to s ním hodilo. Přesto čas 25:51s byl druhý nejrychlejší. V součtu časů a celkovém pořadí obsadili druhé místo = 2.

Soutěž jsme zakončili v Burgárně Henry, kde jsme uplatnili své ceny. Jo, byli užásný. Takové výhry máme rádi.