Odznaky ODBORNOSTI a SPECIALIZACÍ

Datum: 10. 2. 2024 | Počet fotografií: 11

Marodka se nám docela rozrůstala a už jsme to měli akorát. Ještě jsme zkusili Tondu, zda by s námi nejel, ale již něco měl. No, co se dá dělat.

Odjeli jsme tedy se dvěma ajťáky – Mára Novotný a Kopy Kopecký, kuchařem-Gabčou Dolanskou a zdravotníkem-Ani Svobodová. Mára se vzorně připravoval, zatím co Kopy to četl až v autě. No, dopadlo to přesně obráceně. Testy napsali oba, ale v praxi perlil Kopy, zatím co Mára totálně vyhořel. A nám se rozplynul sen o podzimním braňáku. Ale nedá se nic dělat. Nervozita si prostě nevybírá.

Anička se nenechala ničím zaskočit. Test na jedničku a ani při zkoušení neměl pan Branda šanci jí na něčem nachytat. Prostě vzorný zdravotník.

Gabča ještě večer vyzkoušela doma palačinky a rodině na víkend uvařila guláš ????. Proto si byla téměř jistá úspěchem. Docela nás ale všechny překvapil test. Nicméně s trochou štěstíčka se jí to povedlo. První várka palačinek byla trochu připálená, ale druhá už byla luxusní. V podstatě jejich skupinka nakrmila všechny zkoušející.