Okresní kolo hry PLAMEN ve Slatiňanech

Datum: 26. 5. 2024 | Počet fotografií: 58

Asi jako každý rok, ani letos, jsme nevyrazili na nejdůležitější závody v roce, nevyrazili v původním složení. Hned dva nemocní. Takže opět na poslední chvíli složený tým. Ale neměli se za co stydět. Dali to. 

SOBOTA: štafeta CTIF - 5 místo a naše nadšení se probudilo. Štafeta dvojic a Míša odhodila hadici,11 místo. Naše sebevědomí kleslo. Štafeta 4x60m a neuvěřitelné se stalo skutečnostííííííí, 1 místo. Ale my zústali střízlivý, radost nikde. PÚ CTIF, královská štafeta a naše gazelky nastoupili jako první. Všechno udělali krásně a rychle. Jen Didy prokaučovala uzel. V druhém pokusu stejný scénář, všechno krásné, jen Verča v rychlosti vzala sběrač misto koše. Ale 5. místo bylo naše.

NEDĚLE: požární útoky a neskutečně namotivované družstvo. První pokus ale neudržela nervy Didy a rozdělovač jí potrápil a dokonce i podrazil nohy. Parakotoulem uvolnila místo Davidovi, který ho zachytil, ale chvíli to trvalo. S časem 41s jsme nebyli spokojeni. Na druhý pokus už byli všichni v klidu a bylo to znát. Všechno klaplo. Až na mašinu. Zase nám vylétl přetlakový ventil a tentokrát zničil celou spojku. 13 místo. Muselo jsme to jít rozdýchat na zmrzlinu.

Za oba dny jsme získali 6. místo. Mockrát děkuji tomuto neuvěřitelnému týmu. Po celou dobu byli skvělí. Poslouchali, pomáhali si a byli prostě úžasní. Díky