Summer Night Cup v Kameničkách

Datum: 22. 6. 2024 | Počet fotografií: 6

Třetí akce v jeden den. Opravdu nářez. Já už stěží tahala nohy. Ale co by člověk pro mladé neudělal.

V osm večer jsme vyrazili do Kameniček. Jedno osobní auto, řízené Mackem a hned za ní hasičské, řízené Marcelou(mnou). Ihned po vystoupení nás přepadla zima. Kdo měl bundu vyhrál. To byl málo kdo. Na řadu přišla i pláštěnka. Měli jsme běžet až 37, takže jsme měli spousty času. Naše chvíle přišla v 1:40.

Ženy v obsazení: koš Hanka Novotná, náběr Kamča Šillerová, stroj Marťa Doudová, béčka Katka Málková, dělič Máca Votroubková, útoky Viky Komárková a Míše Teplá. Zkřehlé, ve 4 stupních, se postavili na start, a vyraili. Začátek dobrý, ale Kamča ne a ne spojit. Čas 53,46 stačil na 12-té místo.

Zbytky běželi 39. Koš Hanka Novotná, náběr Patrik Kubelka, strojMarťa Katka Málková, béčka Míša Teplá, dělič Vojta Svoboda, útoky Matyáš Votroubek a Vítek Hrnčál. I oni nastoupili prokřehlí, což není omluva. U nich byl zadek perfektní, vše vyšlo. Trochuzaváhání na děliči, ale vojta béčko stihl za běhu. Pak už ve tmě byl vidět jen létající Vítek. SIce stihnul proudnici zapojit, ale už nestihl zakleknout. Čas 33:21 stačil na 10 místo. Jednou se seběhají.