Třebíčské stovky

Datum: 4. 5. 2024 | Počet fotografií: 24

Proč nevyrazit na další stovky. A co rovnou do Třebíče na Český pohár.

Vyjeli jsme v pět ráno a cestou necestou, podle navigace včas dojeli. Ano, byli i zastávky...zdravotní. Po příjezdu jsme si vůbec nebyli jistí, zda jsme správně. Stadion jsme viděli, ale vchod ne. |Celé jsme to obešli a nic. Ještě, že nám místní důchodce poradil a nevedl nás. Obsadili jsme místo pod stanem a přinesli všechno vybavení. To, že byla opět zima není ani potřeba zmiňovat.

První přišly na řadu střední dorostenky: Míša Teplá a Viky Komárková. Holky byly namotivované a chtěli se předběhnout hlavně sami. Viky se tentokrát dařilo podstatně lépe. Vše jí klaplo a na ničem se nezastavila. Čas 20:39s a celkové 31 místo. Míša Teplá si vybrala smůlu, kdy jí spadli hadice a pak už nebyla úplně v poho. Přesto čas 20:64 je parádní i 35 místo.

Další byl David Bačík - střední dorostenec. Ten se rohodl raději oslnit přihlížející dámy a běžel na krásu. 21:64s a 54místo. Ale i tak spokojenost.

Mates Votroubek s Vítkem Hrnčálem se dostali na řadu jako poslední. V tuto chvíli měl již závod přes 3 hodiny zpoždění. Tolik závodníků se dostavilo. I chlapci závodili sami mezi sebou a protentokrát vyhrál Vítek Hrnčál - 20:94s a 40 místo ve starších dorostencích. Matyáš Votroubek s časem 21:02 obsadil 32 místo v kategorii muži.